100. Yıl Koşusu
19 Mayıs etkinlikleri kapsamında 100. Yıl Koşusu düzenlendi.![100. Yıl Koşusu](/meb_iys_dosyalar/2019_05/15221837_1.jpg)
Üsküdar Kaymakamlığı "Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 100. yıl Gençlik Koşusu";
Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz, Emniyet Müdürümüz, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz ve öğrencilerimizin katılımlarıyla Üsküdar sahilinde gerçekleştirildi. Koşu Şemsipaşa Atatürk Anıtı ile Kız Kulesi-Harem istikametinde gerçekleştirildi. Önce özel eğitim öğrencilerinin katıldığı koşu, akabinde ise ortaokul ve lise öğrencilerimizin katıldığı koşu gerçekleştirildi. Dereceye giren öğrencilere ödül takdimi yapıldı.