2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı"
![2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2020_09/21155346_119667200_2750416615061200_7109576978895557366_n.jpg)
"2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul/Kurum Müdürleri Toplantısı" İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın başkanlığında ve Şube Müdürlerimizin de katılımlarıyla Haydarpaşa Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.
Yüz yüze eğitim öncesi; pandemi kapsamında okulların alacağı hijyen ve güvenlik tedbirleri ve EBA uzaktan eğitim sürecinde yapılması gerekenler en önemli konulardı.