İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Haydarpaşa Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Kutlandı

 24 Kasım Öğretmenler Günü Haydarpaşa Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Kutlandı

 

                24 Kasım Öğretmenler Günü Haydarpaşa Anadolu Lisesi Konferans Salonunda kutlandı.Kutlamaya Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Belediye Başkan Yrd. Zeki BIYIK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN, şube müdürlerimiz bir çok  kurum müdürü ve öğrenciler katıldı.

                Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile  başladı. Törende İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN, günün anlam ve önemi hakkında bir konuşma yaptı. Üsküdar Müzik Öğretmenleri korosunun seslendirdiği eserler beğeniyle dinlendi.

 

 öğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günüöğretmenler günü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.