İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"3 Aralık Dünya Engelliler Günü" İlçe Programımız
En büyük engel, sevgisizliktir. Hayatı paylaşmak için engel yok...![](/meb_iys_dosyalar/2019_12/04003904_78104114_2092592487510286_7092581848697536512_o.jpg)
"3 Aralık Dünya Engelliler Günü" İlçe Programımız; İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın katılımlarıyla Türkan Sabancı Görme Engelliler Okulunda gerçekleştirildi. Akabinde farkındalık ve empati sağlayan etkinliklere eşlik eden Müdürümüz, öğrencilerimizin stantlarını gezerek onlarla sohbet ettiler.