İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

  Aziz Türk Milletinin tarihi, birbirinden önemli sayısız zaferlerle süslüdür. Ancak 93 yıl önce bugün kazanılan bu büyük zafer Türk Milletinin yenilmezliğini ve kutsalları için verebileceği büyük mücadeleyi sadece kendi coğrafyasına değil, tüm dünyaya göstermiştir
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı


      Aziz Türk Milletinin tarihi, birbirinden önemli sayısız zaferlerle süslüdür. Ancak 93 yıl önce bugün kazanılan bu büyük zafer Türk Milletinin yenilmezliğini ve kutsalları için verebileceği büyük mücadeleyi sadece kendi coğrafyasına değil, tüm dünyaya göstermiştir.
     Mustafa Kemal’in de vurguladığı gibi yıllar boyunca kazanılan bütün büyük zaferlerin en temelinde milletimizin davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük göstermesi yatmaktadır. Bu sebeple Türk ulusu birlik ve beraberliğin en sarsılmaz örneğini göstererek hem komşularına hem de diğer dünya devletlerine örnek olmalıdır. Nitekim son yıllarda gösterilen çalışmalar ve gayretler bu yoldan sapılmadığının en büyük ifadesidir.
    30 Ağustos Zaferi vesilesiyle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.
        Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Üsküdarlıların Zafer Bayramını içtenlikle kutluyorum.

 Sinan Aydın
 Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.