Afrika´ya Su Kuyusu Açma Projesine Destek Vermek Amacıyla Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Düzenlenen Kermesin Açılışı Gerçekleştirildi
![Afrika´ya Su Kuyusu Açma Projesine Destek Vermek Amacıyla Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Düzenlenen Kermesin Açılışı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_25133511_25.3.7.jpg)
Üsküdar İlçe Öğrenci Meclis Başkanı Süheyl BAŞIBÜYÜK ve Üsküdar Belediyesinin uhdesinde faaliyet gösteren Üsküdar Gençlik Merkezinin yürüttüğü "Afrika´ya Su Kuyusu Açma" projesine destek vermek amacıyla; Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirilen Kermes Açılışına Üsküdar Belediyesi Meclis Başkanı Esat KALAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN ve şube müdürlerimiz katıldı.