İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulu 3 Öğrenci Sporcuyla Türkiye Şampiyonasına Gitmeye Hak Kazandı

Atatürk Ortaokulu 3 Öğrenci Sporcuyla Türkiye Şampiyonasına Gitmeye Hak Kazandı

 

2014/2015 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Türkiye Karate Şampiyonasına İlçemiz Okullarından Atatürk Ortaokulu 3 öğrenci sporcuyla Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

 

Üsküdar Atatürk Ortaokulu Müdürümüz Sayın Nilgün Işık’ın bu yıl sporda atılım ve her alanda başarı felsefesiyle eğitim-öğretim yılına verdiği startın neticeleri meyvelerini vermektedir. Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Okay Arpa yönetiminde başlatılan Karate Okulu’nun öğrencileri başarıdan başarıya koşuyor. Bu yıl Türkiye Karate Şampiyonası’nda madalya kazanarak Milli Takım’a seçilen ve ülkemizi Uluslararası Şampiyonalar’da temsil edecek öğrencilerimiz Milli Sporcularımız Berat Ayla Yılmaz ve Alperen Dilmaç’ı kutluyoruz.

Ayrıca Şubat ayı içerisinde İstanbul İli Karate Şampiyonasından başarıyla çıkan sporcularımız Samsun’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Ön Elemelerinden başarıyla çıkarak 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında yine Samsun ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında ilçemize ve okulumuza başarı kazandırmak için mücadele edeceklerdir. Öğrenci sporcularımızı tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz

 

       Okul sporları karate Türkiye Şampiyonası Samsun grup müsabakalarında öğrencilerimizden;

       Berat Ayla Yılmaz 3.lük 

       Tuğberk Körükçü 2.lik (35 kg)

       Eren Aykıroğlu 3.lük

       dereceleri alarak okulumuzu Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandılar.

....

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.