İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bağlarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimizin Başarısı
![Bağlarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerimizin Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2020_03/05225231_88196499_2275461875890012_1145154142151376896_n.jpg)
İstanbul Liselerarası Karate Şampiyonası ve Bursa'da Liselerarası Türkiye Şampiyonasında 1. ve 2. olan Bağlarbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz Çağla GÖRECİ ve Serdar KAPUCUOĞLU; İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ı makamında ziyaret ettiler.
Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.