İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bayrak Törenimiz Bülent Akarcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Gerçekleştirildi
![Bayrak Törenimiz Bülent Akarcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_12152206_3.jpg)
Bülent Akarcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lise bayrak Törenimiz Üsküdar Kaymakamız Mustafa GÜLER, Üsküdar Belediye Başkamız Hilmi TÜRKMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımlarıyla gerçekleştirildikten sonra öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelindi.