İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bilim ve Fikir Festivali, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımıyla gerçekleşti.
![Bilim ve Fikir Festivali, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımıyla gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/17155837_4.jpg)
Üsküdar Üniversitesi tarafından 4.sü düzenlenen Bilim ve Fikir Festivali, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk YELKENCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımıyla gerçekleşti.