Burhan Felek Anadolu Lisesi öğrencisi İshak Mert ŞEN Atletizm dalında Türkiye 1.si Oldu
![Burhan Felek Anadolu Lisesi öğrencisi İshak Mert ŞEN Atletizm dalında Türkiye 1.si Oldu](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_29131701_2.jpg)
Üsküdar İlçemizi temsil eden Burhan Felek Anadolu Lisesi öğrencisi İshak Mert ŞEN Atletizm dalında U 18 Yıldızlar Salon şampiyonasın da 60 M.7.12 derecesiyle Türkiye Şampiyonu, 200 M. 22.67 derecesiyle de Türkiye 1. Olmuştur. Okul müdürümüz Beden Eğitimi öğretmenimiz Şampiyonumuz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı makamında ziyaret etti.İlçemizi temsil eden şampiyonumuzu okul yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.