İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Burhan Felek Çok Programlı Anadolu Lisesi Proje Kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Burhan Felek Çok Programlı Anadolu Lisesi Proje Kapsamında  İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler

Avrupa Komisyonu ve Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından sağlanan destek ve Türk Ulusal Ajansının hibesiyle gerçekleştirilen Fransa’nın koordinatörlüğü Türkiye, İspanya, İtalya Romanya ve İsveç’in katılımıyla oluşturulan Religions of Europe (Avrupa’da Dinler) konulu projemiz kapsamında Üsküdar Burhan Felek Çok Programlı Anadolu Lisesi okul müdürü Adem Demirci, Proje öğretmenleri Filiz Hayta, Ülkü Kardan, Behçet Kemal Kurdoğlu, Levent Ertunalılar, proje dahilindeki öğrenciler ile İtalya ve Romanya’dan gelen konuk öğretmen öğrencilerle birlikte Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sinan Aydın’ı ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN  proje  hakkında bilgi alarak,   öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

....

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.