İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çengelköy İlkokulu´nda 6 yıldır devam eden "Baba Destek Eğitim Programı"

Çengelköy İlkokulu´nda 6 yıldır devam eden "Baba Destek Eğitim Programı"

Çengelköy İlkokulu, eğitimde babaların da yer alması; bilinçli anne, bilinçli baba ve bilinçli toplum olma yolunda adımlar atılması için babaları da eğitiyor.

Çengelköy İlkokulu Müdürü Aliyaşar DÜZCÜ, Rehberlik Öğretmenleri Sibel COŞKUN ve Çetin KILIÇ işbirliği ile 6 yıldır kesintisiz sürdürdüğü “Baba Destek Eğitim Programı’nı bu yıl da devam ettiriyor.

Çengelköy İlkokulu, 20 öğrenci babası ile bu yıl da her hafta pazartesi günleri saat 20:00 da, 10 hafta sürecek “Baba Destek Eğitim Programı” nı başlattı. 6 yıldır haftanın bir günü, akşam iş çıkışı okula gelerek yılmadan eğitime katılan Çengelköy İlkokulu öğrenci babaları, uygulamadan mutlu olduklarını, baba olarak çocuğuna nasıl yaklaşması gerektiğini daha iyi öğrendiklerini söylediler. Çengelköy İlkokulu’nu bu örnek uygulamalarından dolayı kutladılar.

Bu uygulamayı kesintisis 6 yıldır devam ettiren Çengelköy İlkokulu yöneticilerini, rehber öğretmenini ve programa destek veren velilerimizi tebrik ediyoruz.

 

23-01-201823-01-201823-01-2018

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.