İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çengelköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri "Özür dileriz" projesi kapsamında Taraklı İlçesi Dışdedeler Mahallesi İlköğretim Okulunu ziyaret ettiler.

Çengelköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri

İstanbul Çengelköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Taraklı İlçesi Dışdedeler Mahallesi İlköğretim Okulu’nda “Özür Dileriz” isimli sosyal farkındalık projesini gerçekleştirdi. Projedeki  amaçlarının tüm dünya insanlarından bu güne kadar sessiz kalınan, görmezden gelinen, susulan bütün sosyal sorunlar için özür dileyerek bundan sonrasında susmayacaklarını vurgulamak  oluğunu söyleyen Çengelköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Sakarya ve Taraklı halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. 

 

........

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.