İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Durakta Matematik projesi
Otobüs beklerken matematik öğreten proje...![Durakta Matematik projesi](/meb_iys_dosyalar/2019_12/21171123_79530684_2125803780855823_4752786036382236672_o.jpg)
Zeynep Kamil İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri, matematik dersine olan olumsuz bakış açılarının değişmesi ve matematiğin eğlenceli hale getirilmesi için "Durakta Matematik" projesi kapsamında; öğrencilerin hazırladığı matematik afişlerini duraklara astılar.
Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.