İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayırsever Bağışçı Ziyareti
Yılmaz Soyak İlkokulunu yaptıran Hayırsever Bağışçımız SOYAK ailesi adına Sayın İrfan BOZAK Bey'e ziyaret![Hayırsever Bağışçı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_11/16020142_75375683_2046955822073953_6571837705670361088_o.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN, Yılmaz Soyak İlkokulu Müdür vekili Abdullah POLAT ve Okul Aile Birliği Başkanı; Yılmaz Soyak İlkokulunu yaptıran Hayırsever Bağışçımız SOYAK ailesi adına Sayın İrfan BOZAK Bey'e Soyak Holding A.Ş'de teşekkür ziyaretinde bulundular.