İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP Nisan Ayı Programı Kapsamında Seminer Gerçekleştirildi
DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmenlerinin Geliştirilmesi) nisan ayı programı kapsamında; İl Mİllî Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa AKHAN ile Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi öğretmenlerimize Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde seminer gerçekleştirildi.![DÖGEP Nisan Ayı Programı Kapsamında Seminer Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/22152101_1.jpg)
Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmenlerinin Geliştirilmesi (DÖGEP) kapsamında 18 Nisan 2019 Perşembe günü Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmenelrimize seminer verildi.
İstanbul İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa AKAN´ın konuşmacı olarak bulunduğu programa Üsküdar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdoğan KABA´da katıldı.