Genç Sesler
İmam Hatip Ortaokulları arası Genç Sesler Mûsıkî Yarışması düzenlendi.![Genç Sesler](/meb_iys_dosyalar/2019_05/04135923_1.jpg)
Din öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen İmam Hatip Ortaokulları arası "Genç Sesler Mûsıkî Yarışması" Türkiye Finali;
Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ, Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK, İl Millî Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN, Daire başkanlarımız ve STK Temsilcileri´nin katılımlarıyla Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.