İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın "Kurban Bayramı" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın

Milli birlik beraberliğimizi, sevgi ve dostluk bağlarımızı güçlendiren, iyilik ve yardımlaşma duygularının en üst düzeyde yaşandığı Kurban Bayramını kutlamanın heyecanını, sevincini, coşkusunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha hep birlikte kavuşmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz. Küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının pekişmesine vesile olan bayramlarımız, kadim medeniyetimizin müstesna zamanlarıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiasının Kurban Bayramı'nı tebrik eder, Bayramımızın aziz milletimiz ve gönül coğrafyamızın birlik beraberliğini daha da güçlendirmesine vesile olmasını Yüce Mevla'dan niyaz eder, huzur ve saadet dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

 

 

 

Sinan AYDIN

 

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.