İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

 

Cumhuriyetimizin 98. yılını büyük bir coşku ve heyecanla kutluyoruz!

Milli varlığımızın ve egemenliğimizin sembolü olan Cumhuriyet, çok zor şartlarda mücadele verilerek elde edilen bir zaferdir. Emek, sabır ve fedakarlıklar neticesinde ilan ettiğimiz Cumhuriyet, istiklal ve istikbalimizin en güçlü tescilidir. 

Cumhuriyetimizin 98 yıllık tarihi, milletimizin canına, malına ve tüm değerlerine kasteden düşmanlara karşı en ağır şartlara rağmen nasıl bir kararlılıkla durulacağını gösteriyor. Bugünün insanları olarak bizler umut, direnç ve azim örnekleriyle dolu bu şanlı tarihten ilham alarak yarınlara büyük bir inançla ve emin adımlarla ilerleme gayretindeyiz. Bilhassa eğitim camiası olarak yeni nesilleri yetiştirmek gibi ağır bir mesuliyete sahibiz, bu uğurda titizlikle ve özveri ile var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti'nin 98. yılını kutladığımız bu anlamlı günde Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını, üzerinde yaşadığımız bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor; gazilerimizi şükran ve minnetle selamlıyorum. 

 

Sinan Aydın

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.