İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağlarbaşı Kültür Ve Kongre Merkezinde Temel Eğitim Sempozyumu Düzenlendi.

Bağlarbaşı Kültür Ve Kongre Merkezinde Temel Eğitim Sempozyumu Düzenlendi.

 

Bağlarbaşı Kültür Ve Kongre Merkezinde  Fazilet Eğitim Kurumları ve Marmara Üniversitesi  öncülüğünde 2. Temel Eğitim Sempozyumu  düzenlendi.

Sempozyuma  Üsküdar Kaymakamı Mustafa GÜLER, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN,Belediye Başkan Yardımcısı Zeki BIYIK, İlim ve Fazilet Vakfı Başkanı ve Kurucu Temsilcisi  Mahmut EKŞİ,  konuşmacı olarak Marmara Üniversitesi öğretim görevlisi Prof.Dr. Adnan AKGÜN ile Prof.Dr. Münevver ÇETİN katıldı.

Ortaokul Sorunları başlıklı sempozyumda bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdür Sinan AYDIN şunları söyledi:

“Temel Eğitim Sempozyumu  adı ile birlikte bir etkinlik icra ederek, öğretmenlerin bilgi, birikim  ve tecrübe paylaşımlarının yanında  kişisel gelişimlerine de önemli bir destek vermiş oluyorsunuz. Ülkemizde nitelik öğretmen yetiştirme konusunda Eğitim Fakültelerimizin ve Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğümüzün her geçen gün daha güzel gayretleri mevcuttur.”

Sempozyumda diğer konuşmacılar da Ortaokul Sorunları ile ilgili düşüncelerini dile getirdiler.

 

SempozyumSempozyumSempozyumSempozyumSempozyumSempozyumSempozyumSempozyumSempozyum

 

 

 

 

 

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.