İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Çanakkale Zaferi´nin 102. Yıldönümüne İlişkin Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Çanakkale Zaferi´nin 102. Yıldönümüne İlişkin Mesajı

Çanakkale, milletimizin istiklâl konusundaki kararlılığını ve inancı uğruna ne denli büyük fedakârlıklara katlanabileceğini tüm dünyaya gösterdiği yerdir.

Çanakkale, sadece bir yer yahut bir tarih değil; bir milletin müşterek hafızası ve ruhudur. Aziz milletimiz yakın zamanda yaşanan 15 Temmuz darbe girişimine karşı tek vücut, tek yürek olarak karşı koymakla bu ruhun kaybolmadığını ve kaybolmayacağını tüm dünyaya göstermiştir. Herkes bilmelidir ki; bu bereketli topraklarda vatanı ve milleti için iman gücüyle göğsünü bütün kötülüklere karşı siper edecek Kınalı Muratlar, Şerife Bacılar, Seyit Onbaşılar, Kara Fatmalar, Nene Hatunlar, Ömer Halisdemirler, Ayşe Aykaçlar tükenmeyecektir.

Çanakkale´de bundan 102 yıl önce yazılan destanı ve o destanın tüm kahramanlarını hürmetle, minnetle anıyoruz. 

Sinan AYDIN 
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.