Prof. Dr. Haluk DURSUN "İstanbul´da Yaşama Sanatı" konulu semineriyle okul müdürlerimizle bir araya geldi
![Prof. Dr. Haluk DURSUN "İstanbul´da Yaşama Sanatı" konulu semineriyle okul müdürlerimizle bir araya geldi](/meb_iys_dosyalar/2017_04/17160722_1.jpg)
Üsküdar Eğitim Okumaları projemiz kapsamında bu kez Prof. Dr. Haluk DURSUN "İstanbul´da Yaşama Sanatı" konulu semineriyle okul müdürlerimizle bir araya geldi.
İstanbul´da yaşamanın inceliklerinin ve tarihimizde saklı kalmış kültür hazinelerimizin anlatıldığı program, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Faruk YELKENCİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın katılımlarıyla gerçekleşti.