İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üsküdarlı Şampiyon Öğrencilerden Mehmetçik Vakfına Anlamlı Destek

Üsküdar Belediyesi okullar arası basketbol turnuvasında ödül kazanan okullarımız Haydarpaşa Anadolu Lisesi, Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi, İstanbul Üsküdar Lisesi ve Özel Derya Öncü Anadolu Lisesi Kazandıkları para ödüllerini Mehmetçik Vakfına bağışladılar.
Üsküdarlı Şampiyon Öğrencilerden Mehmetçik Vakfına Anlamlı Destek

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN ile bir araya gelen takımlar,verilen ödülden hiçbir harcama yapmadan Afrin´deki askerlerimize destek olmak için 6 bin 500 TL´lik ödüllerini Mehmetçik Vakfı´na bağışladıklarını dile getirdiler.

Bu örnek davranışlarından ötürü Belediye Başkanımız Hilmi TÜRKMEN öğrencilerimizi makamında ağırladı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN öğrencilerimizi tebrik ettiler.

28-02-201828-02-201828-02-201828-02-2018

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.