İl genelinde düzenlenen "Çiziyorum Haklarımı Biliyorum" ve "İski Söz Konusu Olunca " adlı slogan ve afiş yarışmasında birinci olan Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Müdürümüzü Ziyaret Ettiler
![İl genelinde düzenlenen "Çiziyorum Haklarımı Biliyorum" ve "İski Söz Konusu Olunca " adlı slogan ve afiş yarışmasında birinci olan Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri İlçe Müdürümüzü Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2017_04/17161513_1.jpg)
İl genelinde düzenlenen "Çiziyorum Haklarımı Biliyorum" konulu karikatür yarışmasında birinci olan Cumhuriyet Kız Teknik ve Meslek Anadolu Lisesi öğrencisi Yaren DOĞAN ve İSKİ tarafından il genelinde düzenlenen "İski Söz Konusu Olunca " adlı slogan ve afiş yarışmasında birinci olan Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Nuray Gül KAHRAMAN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ı ziyaret ederek çalışmalarını gösterdiler.