İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´dan emekli öğretmenlerimize anlamlı ziyaret.

İl Milli Eğitim Müdürümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´dan emekli öğretmenlerimize anlamlı ziyaret.


  İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız,  Müdürlüğümüz Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme  Şube Müdürü Mustafa GÖLLER ve İl Kutlama Kurulu üyeleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN Üsküdar Validebağ Mustafa Necatibey Öğretmen Huzurevindeki emekli öğretmenleri ziyaret etti.

 

   21 Kasım 2014 Cuma günü gerçekleştirilen ziyarette bir konuşma  yapan İstanbul İl  Milli Eğitim Müdürü  Dr.Muammer YILDIZ, ’Yıllarını öğrenmeye ve öğretmeye adayan emekli öğretmenlere şükranlarını sunarak  “Öğretmenliğe emek vermiş, sevgisini, yüreğini bu toplumun evlatlarını yetiştirmek üzere seve seve feda etmiş kıymetli öğretmenlerimizle bir arada olmaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Bizleri kabul ettiğiniz, bizleri bağrınıza bastığınız için hepinize minnettarız. Sizler, bu memleketin en değerli varlıklarısınız. Sizler hem öğretmenimiz, hem anamız, hem babamızsınız. Sizler, genç nesilleri toplumumuza faydalı birey olarak yetiştiren çalışmalarınızdan dolayı, bu topluma değer kattınız. Dünyada yalnızca anneler, babalar ve öğretmenler yetiştirdikleri çocuklarının kendilerinden daha yukarılarda olmalarını isterler. Onları gördükçe eserleriyle gurur duyarlar. İşte bu mesleği kutsal yapan da budur. Evinizin kapılarını bizlere açıp, bizi kabul ettiğiniz için size minnettarım. Öğretmenler gününüzü kutluyor, ellerinizden öpüyor, önünüzde eğiliyorum.” dedi.

 

  Ziyaret karşılıklı verilen hediyeler ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle   sona erdi

 

 

huzurevihuzurevihuzurevihuzurevihuzurevihuzurevihuzurevi

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.