İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın 10 Kasım Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın 10 Kasım Mesajı

       Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 84. yıl. dönümünde milletçe anıyoruz.          Üstün niteliklere sahip bir komutan ve lider, dâhi bir fikir ve devlet adamı olarak insanlık tarihinin unutulmazları arasındaki haklı yerini almış olan Atatürk, kurduğu Cumhuriyetle bu milletin özgüveni yüksek bir millet olarak yücelmesinin yolunu açmıştır.          Gazi Mustafa Kemal'in "en büyük eserim" diyerek gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, onu daha güçlü ve müreffeh bir ülke hâline getirmek için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz.          Bu duygu ve düşüncelerle, gösterdiği büyük iradeyle milletimiz adına belirlediği tüm hedefleri gerçekleştirmeyi başaran Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü; O'nun şahsında tüm dava ve silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.