İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın İkinci Dönem Açılış Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın İkinci Dönem Açılış Mesajı

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının ikinci yarıyılı başlarken sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Milli Eğitim Bakanlığımızın küresel salgın sürecinde oluşturduğu dünya standartlarındaki uzaktan eğitim sistemini Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak en iyi şekilde uygulama gayretinde bulunduk. "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Kılavuzu" doğrultusunda okullarımızı yüz yüze eğitim için hazırladık. En kısa zamanda tüm öğrencilerimizle okullarımızda buluşmayı ümit ediyoruz. Evlatlarınızı gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

Gerek ikinci dönem gerek ilerleyen zamanlarda gelişmelere en hızlı şekilde uyum sağlayarak çıtayı daha da yükseğe taşıma amacındayız. Şartlar ne olursa olsun öğretmen, öğrenci ve veli arasındaki ilişkinin güçlenmesi ve 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde eğitimin niteliğinin en üst düzeye taşınması için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle ikinci dönemin tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

 

Sinan AYDIN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.