İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet, mağfiret ve bereketin nişanesi olan mübarek Ramazan ayını tamamlayarak bayrama erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sebebiyle bayram sevincimiz buruk. Sevdiklerimizle kucaklaşamamanın, uzaktan uzağa bayramlaşmak zorunda kalmanın hüznünü yaşıyoruz. Filistin'de ve tüm mazlum coğrafyalarda bayramı gölgelenen Müslümanların derdi ile dertleniyoruz.

Her şeye rağmen varlık sevincini yaşamak, bayram coşkusunu çocuklarımıza aktarmak, muhtaçlara yardım elimizi uzatmak, büyüklerimize hâl hatır sormak, böylece milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak için güçlü durmaya gayret ediyoruz.

Sağlıkla ve huzurla nice bayramlara kavuşmamız dileğiyle. Ramazan Bayramı'mızın, başta ülkemiz olmak üzere İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olması temennisi ile bayramınızı tebrik ediyorum.

 

Sinan AYDIN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.