İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

19 Mayıs günü Samsun'da başlayan, milletimizin cesaret ve kahramanlığıyla zafere dönüşen millî mücadelemizin 101. yılına ulaşmanın onurunu, gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının azim ve kararlılığıyla Samsun'dan Ankara'ya uzanan ve zaferle sonuçlanan yolculuğun ilk adımı olan 19 Mayıs gününü Gazi Mustafa Kemal Atatürk, en çok güvendiği ve geleceğimizin teminatı olarak gördüğü gençlerimize bayram olarak armağan etmiştir.

Sevgili Gençler,

Türkiye'nin güzel yarınları için umudumuz ve en büyük gücümüz sizlersiniz. Tarihini iyi bilen, geçmişine sahip çıkan, yeni kuşakları da aynı bilinçle yetiştiren uluslar, geleceğe daha güçlü adımlarla ilerler. Sizlerin vatanımızı aydınlık yarınlara ulaştıracağınıza, bu bilgi ve kabiliyete fazlasıyla sahip olduğunuza can-ı gönülden inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor; sevgili gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum.

 

Sinan AYDIN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.