İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDINın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
"Hiçbir öğretmen sabahleyin işe gidiyorum demez; okula gidiyorum der." Değerli öğretmenlerim, 2018-2019 eğitim öğretim yılı mesleki çalışma dönemimiz bugün başlıyor. Bütün meslektaşlarıma sağlıklı, huzurlu ve verimli bir çalışma dönemi dilerim.Yeni dönemimiz hepimize hayırlı olsun. Sinan AYDIN Üsküdar İlçe Millî Eğitim Müdürü![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sinan AYDINın 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/21085057_1.jpg)