İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN yeni ders yılı dolayısıyla mesaj yayınladı
İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Yeni bir eğitim-öğretim yılı başlıyor. Bugün, eğitime gönül veren herkesle beraber tarifi imkânsız bir heyecanın içindeyiz.

Bu eğitim-öğretim yılında da 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda hedeflerimize ulaşmak adına hep birlikte azimle ve kararlılıkla çalışacağız.

Değerli Meslektaşlarım,

İlginiz, sevginiz ve öğrenciye uzanan merhamet yüklü eliniz, insanlığı ve insanımızı imar edecek olan en büyük güçtür. Bu düşünce ile emeklerinizin ve gayretli çalışmalarınız karşısında duyduğum saygıyı ifade etmek istiyorum.

Saygıdeğer Veliler,

Bu süreçte sizlere her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Sabırla ve fedakârca büyüttüğümüz çocuklarımızı usanmadan dinleyelim. Çocuklarımızı geçmişte kalmış alışkanlıklara, sizin ve bizim alıştığımız dünyaya göre değil, onların yaşayacağı dünyaya göre hep birlikte yetiştirmeliyiz.

Sevgili Öğrenciler,

Sizleri, yarınlarımızın teminatı olarak görüyor ve sizlere çok önem veriyoruz.  Sizlere güveniyor ve sizlerle gurur duyuyoruz. Siz ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacaksınız.

Son olarak,

Okullarımızın eğitim ve öğretime hazırlanmasında katkıda bulunan başta İlçe Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza şükranlarımı arz ediyorum.

Ayrıca şube müdürlerimiz, daire personelimiz ve okul müdürlerimize, eğitimin temel taşı olan öğretmenlerimize, aile birliği üyelerimize ve kazancını bu milletin çocukları için harcama fedakârlığını gösteren tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.

Yeni ders yılı, bütün öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Bu ders yılının sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını Yüce Allah'tan temenni ediyorum.

  

Sinan AYDIN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.