İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde Görev Yapmakta Olan Şube Müdürlerimiz Mustafa Özen Ve Recep Ceceloğlu´na Veda Ettik
![İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde Görev Yapmakta Olan Şube Müdürlerimiz Mustafa Özen Ve Recep Ceceloğlu´na Veda Ettik](/meb_iys_dosyalar/2017_07/14141549_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde görev yapmakta olan Şube Müdürlerimiz Mustafa Özen´in Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Recep Ceceloğlu´nun da Ordu Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü vazifelerine atanarak müdürlüğümüzden ayrılmaları nedeniyle kendilerine veda ettik.
Kıymetli müdürlerimize yeni görev yerlerinde üstün muvaffakiyetler dileriz.