İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SEMİH DURMUŞ'UN ARA TATİL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN SEMİH DURMUŞ'UN ARA TATİL MESAJI

ÜSKÜDAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

SAYIN SEMİH DURMUŞ'UN ARA TATİL MESAJI

 

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler,

13-17 Kasım tarihleri arasında derslerimize kısa bir ara veriyoruz. Öğrenci ve öğretmenlerimiz bu bir haftalık arada dinlenme fırsatı bulup yorgunluklarını atacaklar.

Sevgili öğrenciler, tatil sonrasında daha dinç bir vaziyette eğitim - öğretim yolculuğumuza devam edeceğiz. Yarınlarımızın güvencesi olan sizler, elde ettiğiniz bilgi ve deneyimlerle geleceğimizi imar edeceksiniz. Bunun için de çok çalışmak zorundasınız. Ama şimdi biraz dinlenme vakti. Ailenizle baş başa gezmenin, dinlenmenin ve uyumanın tadını çıkarın.

Değerli öğretmen arkadaşlarım, sizler, başta öğrencilerimiz olmak üzere toplumun bütün fertlerinin hayatlarında " iz" bırakacak kadar etkili olmakta, geçmişte olduğu gibi günümüzde de toplumda bir kabul alanı oluşturmada önemli bir rol oynamaktasınız. Bir sonraki neslin düşünme, anlama ve başarı hikâyesi bugün sizlerin çabalarınızın bir eseri olacaktır. Hepinize minnettarız. Bizim de tüm gayretimiz, öğrencilerimizi sizlerle birlikte geleceğin Türkiye'sine hazırlamaktır.

Bu duygularla tüm öğrencilerimize ve değerli öğretmen arkadaşlarıma sağlık ve afiyet içinde iyi tatiller diliyorum.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.