İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun!
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

 

Cumhuriyetimiz; asil bir karaktere, tavizsiz bir hürriyet şuuruna ve güçlü bir direniş ruhuna sahip olan milletimizin en kıymetli eseridir.

 

Biz biliyoruz ki, bu eseri muhafaza etmenin, medeniyetimizi zirvelere taşımanın yegâne yolu milli ve manevi değerlerimiz ışığında nitelikli bir eğitim ve derin bir irfan ile toplumun bütününü inşa etmektir.

 

Bugün bizlere düşen en anlamlı vazife atalarımızın yadigârı olan bu vatanı geniş bir vizyon, kavî bir inanç, sağlam bir özgüven ve hiç bitmeyen bir heyecan ile geliştirip güzelleştirerek gelecek nesillere emanet etmektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 97. yılını kutladığımız bu şanlı günde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimizi şükran ve minnetle selamlıyorum.

 

Sinan AYDIN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

 

 

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.