İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın Yarı yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sinan AYDIN'ın  Yarı yıl Mesajı

2020-2021 eğitim - öğretim yılının birinci dönemini huzur içerisinde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor, saygılar sunuyorum.

Ülkemiz, salgın sürecinde değişen şartlara hızlı bir şekilde uyum sağlamıştır. Uzaktan eğitim platformları aracılığıyla öğrencilerimize ulaşılmış, yönetici ve öğretmenlerimizin üstün gayretleri ile tüm dünyaya örnek olacak bir süreç yönetimi geliştirilerek dersler kesintiye uğramadan işlenmiştir.  

Sevgili Öğrencilerimiz,

2020-2021 eğitim öğretim yılının okul özlemiyle geçtiğini biliyoruz. Her zamankinden daha fazla gayret, fedakârlık ve emek dolu bir dönemi geride bırakmanın buruk heyecanını yaşıyorsunuz. Sizlerle gurur duyuyor, heyecanınıza ortak oluyoruz. Öğretmenlerinize ve okulunuza kavuşacağınız günü sabırla bekliyoruz. Önünüzdeki tatil dönemini tedbirleri elden bırakmadan en iyi şekilde değerlendireceğinizi ümit ediyoruz.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Yaklaşık bir yıldır yaşadığımız salgın sürecinde öğrencilerinizle fiziken uzak olsanız da gönlen bağınızı hiç koparmadınız. Zor zamanlarda öğretmen olmanın tüm meşakkatlerine rağmen motivasyonunuzu bozmadınız. Değişen şartlara uyum sağlayarak eğitimin kesintiye uğramaması için fedakârca çaba sarf ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.

Değerli Velilerimiz,

Uzaktan eğitim sürecinde sizlerin sorumlulukları bir kat daha arttı. Çocuklarınızın ebeveynleri olmanın yanında öğretmenleri, rehberleri oldunuz. Tatil günlerinde de onlarla nitelikli zamanlar geçirmek için gereken ilgiyi göstereceğinizden şüphemiz yok. Bu zor dönemde bizlerin yükünü paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle okullarımızda buluşmayı temenni eder, saygılar sunarım.

 

Sinan AYDIN

Üsküdar İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.