İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_31154534_dsc_0886_800x533.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN , Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Ziyarete Üsküdar Kaymakamı Mustafa GÜLER, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN ,Şube Müdürleri Mustafa ÖZEN , İsmail GÜNDAY ve Belediye Başkan Yardımcıları katıldı.
Bayrak törenine de katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN, törende yaptığı konuşmada , öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.