İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 10 Kasım mesajı;

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ebediyete intikalinin 76. yıl dönümünde milletçe, sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın  10 Kasım mesajı;

10 Kasım Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ebediyete intikalinin 76. yıl dönümünde milletçe, sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.

“İstiklal mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ölüm yıldönümünde anarken hep birlikte onun fikir ve eserleri üzerinde yeniden düşünmeliyiz.

Atatürk, üstün niteliklere sahip bir komutan ve lider, dâhi bir devlet adamı, eşsiz bir kahraman, büyük bir fikir ve eylem insanı olarak, insanlık tarihinin unutulmazları arasındaki yerini almıştır.

Hayatını milletimize adayan, olumsuz şartlar da bile eşine az rastlanır başarılara imza atan Atatürk, milletimizin onurlu yürüyüşünde en büyük rehberi olmuştur.

Atatürk, önderlik ettiği İstiklal Mücadelesiyle vatanın kurtarılmasını sağlarken, kurduğu Cumhuriyetle de bu milletin özgüveni yüksek bir millet olarak yücelmesinin yolunu açmıştır.

Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, O´nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz.

 

                                                                                                         Sinan AYDIIN

                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.