İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın

Milletimizin tarihi, her sayfası altın harflerle yazılmış destanlarla doludur. Bu destanların yazarları, Malazgirt'ten 15 Temmuz'a "bir gül bahçesine girercesine kara toprağa girmiş" kahraman şehitlerimiz ile gazilerimizdir.

15 Temmuz bizim nasıl bir millet olduğumuzu, bizim nasıl bir ve beraber olduğumuzu, kardeş olduğumuzu bize ve dünyaya tekrar tekrar anlatan muhteşem bir destandır. 

15  Temmuzun yıl dönümü vesilesiyle Demokrasi ve Millî Birlik Gününüzü kutluyor; 15 Temmuz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Kahraman Gazilerimize sağlık ve afiyet içerisinde uzun ömürler diliyorum. Allah onlardan razı olsun. Kardeşliğimiz, birliğimiz daim olsun.

 

Sinan AYDIN

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.