İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Milli Mücadele'nin başladığı 19 Mayıs 1919, tarihin en şanlı direniş destanlarından birinin yazıldığı tarihtir. Aziz milletimizin işgal ve taarruzlara asla boyun eğmeyeceğini, ezelden beri hür yaşadığı gibi kıyamete kadar da hür yaşayacağını tüm dünyaya ispat ve ilan ettiği gün olmuştur.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 103 yıl önce bugün Samsun'da başlattığı kurtuluş mücadelesi, bizler için bugünün en güçlü ilhamı ve motivasyon kaynağıdır.

Sevgili Gençler,

İstiklal mücadelemizin başladığı bu anlamlı gününün sizlere armağan edilmesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve aziz milletimizin sizlere verdiği değerin ve duyduğu güvenin bir göstergesidir. 

Vatanını canından üstün tutan ecdadımızın verdiği  mücadeleler ve büyük fedakârlıklar sonucu kurulan Cumhuriyetimiz ve devletimiz sizlere emanettir. Bu aziz vatanın ecdadımızdan bizlere emanet olduğunun idraki içinde, tarihimize ve değerlerimize sadakatle sahip çıkarak, ülkemizi hep birlikte daha huzurlu günlere taşımanın gayreti içinde olacağınıza inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor; bu kutsal vatan mücadelesinde canını ve kanını son demine kadar harcayan başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm kahraman şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor, saygılar sunuyorum.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.