İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Velilerimiz, Saygıdeğer Çalışma Arkadaşlarım;

 

Yeni bir eğitim öğretim yılına daha umutla, mutlulukla ve heyecanla başlıyoruz. Ülkemizin en mühim meselesi olan maarif davamızda eğitim ordumuzun en küçük neferinden en büyük sorumlularına kadar her birimiz büyük bir şevkle vazifelerimize sarılacağız. Üzerimize düşen her ne ise en titiz ve doğru bir şekilde yerine getireceğiz.

 

Müstahdeminden öğretmenine, öğrencisinden velisine, okul müdüründen milli eğitim müdürüne kadar her birimiz milletimizin istikbali, birlik ve beraberliği için yeri gelince durup dinlenmeden çalışmaya mecburuz.

 
Bu sebeple bu yeni eğitim öğretim yılında da başta eğitimin en temel öznesi olan öğretmenlerimiz öğrencileri için fedakâr gayretlerini sarf etmeye; eğitimin en mühim unsuru olan velilerimiz aile ortamlarında çocuklarımızı desteklemeye devam ederken yarınlarımızın teminatı olan gözümüzün nuru öğrencilerimiz de üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları azimle yerine getirip başarılı olmaya gayret gösterecekler.

 

Büyük emekler sarf edilerek hazırlanan yeni müfredatımızın hayata geçeceği yeni eğitim öğretim yılında hep birlikte Üsküdar’ımıza, İstanbul’umuza ve ülkemize hayırlar getirecek faydalı işlere imza atmayı diliyor; yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl olarak geçmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

 
Sinan AYDIN
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.