İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın 23 Nisan Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sinan AYDIN´ın 23 Nisan Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamaya hazırlandığımız şu günlerde iyice gördük ki ulusun egemenliğinin, millî iradenin üzerinde hiçbir güç yoktur.

Eğitim camiası olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın millî şuur ve hassasiyetlere, aynı zamanda çağı yakalamakla kalmayıp aşan donanımlara ve vizyona sahip olarak yetişmelerinin büyük ölçüde bizim elimizde olduğunu biliyoruz. Üstlendiğimiz vazifenin verdiği sorumluluk ve bilinçle çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz. 
Bu duygu ve düşüncelerle yarınımızın umudu, gözümüzün nuru çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. 

 

Sinan AYDIN 
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.