İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Uzunca bir tatil döneminden sonra, yeni bir eğitim öğretim yılına heyecanla ve umutla başlıyoruz.

Ülkemizin dünya ülkeleri arasındaki varlığını kuvvetle ortaya koymaya başladığı şu zamanlarda, varlığını daha ileriye taşıyacak olan nitelikli, eğitimli, çalışkan bir nesle ihtiyacımız var. Bu sebeple umudumuz, yarınlarımız olan öğrencilerimizin eğitim meselesi en öncelikli meselemiz olmalı ve müdüründen velisine, müstahdeminden öğretmenine eğitim camiamızın her bir öğesinin samimiyetle canla başla çalışmazı elzemdir.

Değerli Meslektaşlarım;
öğrencilerinize gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve gayretli çalışmalarınız karşısında duyduğum saygıyı ifade etmek istiyorum.

Saygıdeğer Veliler,
Eğitim sabırla yoğrulan bir süreçtir. Bu yüzden evlatlarınızın eğitimlerine dair yaptığınız yatırımlar ancak uzun vadede neticelenecektir. Bu yolda yılmadan, umutsuzluğa kapılmadan gayretlerinizi sürdüreceğinizden şüphem yok.

Sevgili Öğrenciler,
Ülkemizin geleceği sizlersiniz, güçlü yarınlarımızda sizler söz sahibi olacaksınız. Bu uğurda üzerinize düşen vazifeleri yapmak sizlerin vatan borcudur.

Okullarımızın yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlanmasında katkıda bulunan İlçe Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza şükranlarımı arz ediyorum.

Ayrıca Şube Müdürlerimize ve Okul Müdürlerimize, öğretmenlerimize, okul aile birliği üyelerimize ve hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.

Bu duygularla; 2018-2019 eğitim öğretim yılının tüm veli, öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.