İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Mesajı

Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Mesajı

 

Oldukça yoğun ve zevkli bir çalışma döneminden sonra sorumlulukları yerine getirmenin huzuru içinde, bir eğitim öğretim döneminin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu vesile ile sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

 

               Değerli  Meslektaşlarım;

Sizlerin özverili çalışmalarıyla yarınlarımız için bir adımı tamamlamış bulunmaktayız. Biliyoruz ki geleceğimizi şekillendirmeye aday çocuklarımızı, çağın gereklerine uygun olarak yetiştirmek amacıyla, her dönem olduğu gibi bu dönem de büyük emekler sarf ettiniz.

Saygıdeğer Velilerimiz;

Çocuklar bizim hayattaki en değerli varlıklarımız. Onlar için ne kadar çalışsak azdır. Onların iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir.

Değerli Velilerimiz;

Yüksek notlar ders başarısı hakkında bilgi verse de hayatta mutlu ve başarılı olmak için yeterli olmayabilir. Çocuklarınızın karnelerini değerlendirirken doğrudan notlara odaklanmak yerine çocuğun özelliklerini fark etmeye, onların eksiklerini ve gerçekten neye ihtiyacı olduğunu belirlemeye çalışınız.

Sevgili Öğrenciler,

Sizlerin başarıları bizleri her zaman gururlandırıyor. Bugün karne günü ve bir dönemlik emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. Bizim size olan inancımız çok büyük. İsterseniz, çok güzel işler başarabileceğinizi biliyoruz.

Bu tatil döneminde öncelikle dinlenmenizi ve bunun yanında kitap okuma, çeşitli sportif, kültürel ve sosyal faaliyetlerde bulunma gibi etkinliklerle kendinizi geliştirecek aktivitelerde bulunmanızı ve böylelikle bir sonraki döneme enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı ümit ediyorum.

Kıymetli Misafirler; 

Bugün eğitim-öğretim yılının birinci dönemini huzur ve güven içinde bitiriyoruz. Bu huzur ve güven ortamının sağlanmasında katkıda bulunan başta İlçe Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Emniyet Müdürümüze, Sağlık Grup Başkanımıza, İlçe Gençlik ve spor Müdürümüze, İlçe Tarım müdürümüze, Eğitim Yöneticisi arkadaşlarımıza, bu işin kalbinde yer alan öğretmenlerimize, aile birliği üyelerimize,  bize destek olan Eğitim Hayırseverlerine ve Eğitime gönül veren herkese şükranlarımı arz ediyorum.

 Son olarak,

Çocuklarımıza iyi bir eğitim verebilmek için hiçbir fedakârlığı esirgemeden özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimize, büyük bir azim ve kararlılıkla çalışıp karnelerini alan öğrencilerimize ve çocuklarının geleceği için her zorluğa göğüs geren velilerimize huzurlu, sağlıklı ve güzel bir yarıyıl tatili diliyorum.

 

 

Sinan AYDIN

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü

kapanış törenikapanış törenikapanış törenikapanış törenikapanış törenikapanış törenikapanış törenikapanış törenikapanış törenikapanış töreni

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.