İSTANBUL
ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Kurban Bayramı Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2017_06/24190207_mudur.jpg)
Bayramlar insanların arasındaki ilişkileri güçlendiren, insanlar arasında, saygı ve muhabbeti arttıran günlerdir.
Güzel ülkemizin manevi değerlerini gençlere aktarma fırsatı bulduğumuz bu günlerde tüm milli eğitim camiamızın mübarek Kurban Bayramı´nı kutlar, bayramın ülkemiz, islam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim.