İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Yarıyıl Tatili Mesajı

Son derece yoğun ve keyifli bir çalışma döneminden sonra sorumlulukları yerine getirmenin huzuru içinde bir eğitim öğretim döneminin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Değerli  Meslektaşlarım,

Sizlerin özverili çalışmalarıyla yarınlarımız  için attığımız bir adımı daha tamamlamış bulunmaktayız. Biliyoruz ki geleceğimizi şekillendirecek çocuklarımızı, hem bu çağın hem de gelecek çağların gereklerine uygun olarak yetiştirmek amacıyla, her dönem olduğu gibi bu dönem de büyük emekler sarf ettiniz.

 Sevgili Öğrenciler,

Bugün karne günü… Bir dönemlik emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. Sizlerin başarıları bizleri her zaman gururlandırıyor. Vatanımız ve bayrağımızın yüceltilmesinde bizim size olan inancımız çok büyük. 

Bu tatil döneminde öncelikle dinlenmenizi ve bunun yanında kitap okuma, sportif, kültürel ve sosyal faaliyetlerde bulunma gibi etkinliklerle kendinizi yenileyecek aktivitelerde bulunmanızı ve böylelikle bir sonraki döneme, enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı ümit ediyorum.

 Kıymetli Veliler,

Çocuklar bizim hayattaki en değerli varlıklarımızdır. Onların iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir. Yüksek notlar ders başarısı hakkında bilgi verse de hayatta mutlu ve başarılı olmak için yeterli olmayabilir. Çocuklarınızın karnelerini değerlendirirken doğrudan notlara odaklanmak yerine çocuğun özelliklerini fark etmeye, onların eksiklerini ve gerçekten neye ihtiyacı olduğunu belirlemeye çalışınız.

Çocuklarımıza iyi bir eğitim verebilmek için hiçbir fedakârlığı esirgemeden özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimize, büyük bir azim ve kararlılıkla çalışıp karnelerini alan öğrencilerimize ve çocuklarının geleceği için her zorluğa göğüs geren velilerimize huzurlu, sağlıklı ve güzel bir yarıyıl tatili diliyorum. 

 

Sinan AYDIN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.