İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Yeni Yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Yeni Yıl Mesajı


Yeni yıla  "merhaba" demeye hazırlandığımız şu saatlerde dileğimiz; yeni yılın 2016 yılında millet olarak yaşadığımız zor ve çetin günlerin geride kaldığı, milli birlik ve beraberliğimizin daha da perçinleşerek arttığı, tüm insanlığın huzur ve barış içinde yaşadığı bir yıl olmasıdır.
Bu düşüncelerle başta özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimizin, büyük bir azim ve kararlılıkla çalışmalarını sürdüren öğrencilerimizin, çocuklarının geleceği için her zorluğa göğüs geren velilerimizin ve dairemizde bu milletin çocukları için fedakarca çalışan tüm personelimizin Yeni Yılını tebrik ediyor, bu Yeni Yılın huzurlu, sağlıklı ve güzel geçmesini  Yüce Allah´tan diliyorum.

 

Sinan AYDIN
Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.