İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Yeşilay Haftası Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN´ın Yeşilay Haftası Mesajı

Yeşilay Haftası Mesajı

Alkolle mücadele amacıyla 95 yıl önce kurulan Yeşilay; ilerleyen zamanlarda bu mücadele alanına sigara, uyuşturucu madde, teknoloji ve kumar bağımlılığını da eklemiştir.

Yeşilay, bugüne kadar toplumumuz ve gençliğimizle buluşmayı, onları her türlü zararlı alışkanlık ile bağımlılıktan korumayı ve kurtarmayı hedefleyen birçok faaliyete imza atmış, bu yolda insanlığa fayda sunmayı kendine ilke edinmiş önemli bir kuruluşumuzdur.

Bağımlılığın daha ortaya çıkmadan engellenmesi düsturuyla gençlerimiz ve geleceğimiz için gelin hep birlikte el ele verelim. Bağımlılıkların gencecik hayatları karartmadığı; sağlıklı, üretken, ayık ve mutlu fertlerden güçlü ve huzurlu bir toplumun oluştuğu günlere gidelim…

Yeşilay’ın 95. kuruluş yıldönümünü idrak ettiğimiz bu haftada Yeşilay’ı kuran ve bugünlere getiren herkesi şükranla anıyorum.

 

 

Sinan AYDIN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

..... 

 

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.