İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ DÖNEM MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ DÖNEM MESAJI

2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatilinin ardından ikinci döneme başlıyoruz.

Ülkemizin silahlı kuvvetlerinin Afrin’de terör örgütlerine karşı sürdürdüğü operasyonlarda son derece kararlı bir duruş sergileyerek millî hafızamızı tazelediği şu günlerde, ülkemizin aydınlık geleceği için en az silahlı kuvvetleri kadar önemli bir misyona sahip olan maarif camiası olarak bizler de bu yeni döneme eskisinden de daha büyük bir gayret, kararlılık ve adanmışlıkla başlayacağız.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, yönetici ve öğretmenlerimizle birlikte canla başla çalışarak, velilerimizle uyum içinde bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak konusunda üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye devam edeceğiz. Çocuklarımız ülkemizin geleceği; okullarımız ise vatanımızın kendisidir. Öğrencilerimizi en iyi şekilde bilgilerle donatmak, okullarımızı eğitim öğretim süreçlerinin en iyi şekilde uygulayacak hâle getirmek hepimizin kutsal görevidir, vatan borcudur.

Ümit ediyoruz ki ikinci dönem hepimiz için daha etkili ve daha verimli bir dönem olacaktır. Bu duygularla tüm şehitlerimize Yüce Rabbimizden rahmet, ailelerine sabırlar diliyoruz. 2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor; sağlıklı ve başarılı bir dönem geçirilmesini temenni ediyorum.

Sinan AYDIN
İlçe Millî Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.