İSTANBUL ÜSKÜDAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüzün 15 Temmuz Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan AYDIN'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
İlçe Müdürümüzün 15 Temmuz Mesajı

Milletimizin tarihi, her sayfası altın harflerle yazılmış destanlarla doludur. Bu destanların yazarları, Malazgirt'ten 15 Temmuz'a "bir gül bahçesine girercesine kara toprağa girmiş" kahraman şehitlerimiz ile gazilerimizdir.

Ülkemiz üç yıl evvel 15 Temmuz akşamı şer odaklarının tasarladığı hain darbe girişimine maruz kaldı. Türk halkı o gece büyük bir demokrasi sınavı verdi. Aziz milletimiz; kadını, erkeği, genci, yaşlısı ile yekvücut olarak istikbaline ve istiklaline sahip çıkmak için göğsünü hain darbecilerin saldırılarına siper etti. O gecenin karanlığını şehitlerimiz vatan aşkıyla yanmak pahasına aydınlattı. Onlar hem bize hem bütün dünyaya bir insan ne için yaşar ve nasıl şerefle şehadet şerbeti içilir gösterdiler.

Bu vatan için, bu bayrak için, birlik ve beraberliğimiz için canını seve seve veren, 15 Temmuz gecesi Hak yolunda gözünü kırpmadan şehadete yürüyen şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet içerisinde uzun ömürler diliyorum.

 

Sinan AYDIN
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Mimar Sinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No 21 Üsküdar Hükümet Konağı B Blok Kat 1,2 NOT Müdürlüğümüze yapılacak şikayet ve isteklerin resmi yazı ile elden veya MEBİM yada CİMER sistemi üzerinden yapılması gerekmektedir. - 0216 201 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.